راهنمای دریافت کد تخفیف خرید مجدد

کد تخفیف، معجزه‌ای برای فروش و برندینگ کسب و کارهای آنلاین

امروزه تمام فروشگاه‌های اینترنتی از اهمیت ارائه تخفیف برای فروش بیشتر و اهمیت آن در برندینگ باخبر شده‌اند و دلیل ارائه کدهای تخفیف روزانه این نوع کسب و کارها نیز همین مورد است.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، پیش از این، تخفیف واژه‌ای عذاب‌آور برای هر فروشنده بود و بر روی شیشه یا پیشخوان بسیاری از فروشگاه‌ها عباراتی چون تخفیف بی تخفیف، لطفاً چانه نزنید، قیمت‌ها مقطوع است حتی برای شما دوست عزیز و… را مشاهده می‌کردیم؛ اما چرا در شرایط فعلی چنین عباراتی در هیچ فروشگاهی به‌خصوص فروشگاه‌های اینترنتی دیده نمی‌شود؟
پاسخ مشخص است. امروزه تمام فروشگاه‌های اینترنتی از اهمیت ارائه تخفیف برای فروش بیشتر و اهمیت آن در برندینگ باخبر شده‌اند و دلیل ارائه کدهای تخفیف روزانه این نوع کسب و کارها نیز همین مورد است.

کد تخفیف، یک بازی دو سر سود:

اتفاقی که در استفاده از کد تخفیف برای کاربران رخ می‌دهد این است که به‌صورت رایگان از کدهای روزانه استفاده می‌کنند و روی خرید خود تخفیف می‌گیرند. فارغ از کیفیت و قیمت که اهمیت بالایی در یک خرید دارند، این نکته قابل توجه است که هیچ خریدی بدون تخفیف لذت ندارد. استفاده از کد تخفیف علاوه بر کاهش هزینه‌های کاربر، حس رضایتمندی از خرید را برای او به ارمغان می‌آورد.

چرا یک مجموعه، از ارائه کد تخفیف سود می‌برد؟

برخلاف تصور عموم، فروشگاه‌های اینترنتی که کد تخفیف ارائه می‌دهند؛ نه تنها از این موضوع متضرر نمی‌شوند بلکه با جذب کاربران جدید و افزایش تعداد فروش، از این مهم منتفع نیز می‌گردند. این فرض که هرچه تخفیف بیشتر باشد، سود کمتر است؛ در دنیای امروز به باوری پوسیده تبدیل شده است. با یک مثال ساده فلسفه کد تخفیف را بیش از پیش نمایان می‌کنیم. اگر شما صاحب یک کسب و کار باشید، حاضرید ۱۰ سود ۵۰ هزار تومانی دریافت کنید یا ۱۰۰ سود ۳۰ هزار تومانی؟

جادوگری با کد تخفیف

در مثال بالا با یک حساب سر انگشتی در حالت دوم سود شما شش برابر می‌شود! اتفاقی که از پس هیچ سئو کار، طراح سایت و بازاریابی برنمی‌آید. پس گاهی با کاهش حاشیه سود، رقم سود شما چند برابر می‌شود. از طرفی همانطور که پیش‌تر گفتیم؛ این حس برای کاربر هم ایجاد می‌شود که یک کالا را با تخفیف ویژه خریداری کرده است. اتفاقی که احساس رضایتی مثال زدنی در خریدار ایجاد می‌کند و به دلیل همین حس رضایت، احتمالاً آن شخص مجدداً از آن فروشگاه اینترنتی خرید می‌کند و حتی خرید از این سایت را به دیگران نیز پیشنهاد می‌کند. اتفاقی که یک بازدید کننده معمولی را به یک مشتری وفادار تبدیل می‌کند.

بهترین وبسایت ارائه دهنده کد تخفیف چیست؟

حال که به اهمیت کد تخفیف پی بردیم لازم است تا با کوتخفیف، بزرگترین مرجع کدهای تخفیف کل کشور آشنا شویم. این مجموعه به صورت روزانه، بروزترین و تاپ ترین کدهای تخفیف را از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی کشور بر روی سایت خود درج می‌کند. کافیست با ورود به این سایت در قسمت جست و جو برند مورد نظر خود را پیدا کنید و از جدیدترین تخفیف‌های آن بهره‌مند شوید و یا از دسته بندی‌های متنوع آن، زمینه‌ای را که در آن به تخفیف احتیاج دارید پیدا کنید و کدهای آن را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید