انواع لاک های ناخن

انواع لاک های ناخن

اکلیلی ، شنی ، شب نما ، مغناطیسی ، ترک ، ژله ای ، مات و…

لاک ناخن مات:

این مدل لاک ناخن اصلا براق نیست ، اما در عوض لاکی است که پرفروش است و خانم‌های بیشتری از این لاک استفاده می‌کنند. اگر بتوانید یک مارک خوب لاک‌مات را خریداری کنید. می‌توانید ببینید که چقدر زیبا دیده می شوند. همچنین لاک ما تنوع رنگی خیلی زیادی دارد ، که می‌توانید لاک هایتان را با لباس‌هایتان ست کنید. یکی از معروفترین برندهای لاک مات که خیلی پرفروش و منحصر به فرد است. برند زویا است ، لاک های زویا خیلی سریع خشک می‌شوند و کیفیت خوب و تنوع رنگ های زیادی دارد.


لاک ناخن اکلیلی:

صفحه اصلی

این نوع لاک که خیلی از خانم‌ها به آن علاقه دارند و خیلی‌ها هم ناراضی هستند ، چرا که این نوع لاک ها به دلیل دانه های اکلیلی که داخلش هست روی ناخن ها خیلی زیبا دیده می شوند و در عوض خیلی هم به سختی پاک می‌شوند. اما اگر رنگ این لاک ها را به درستی انتخاب کنید می توانید ببینید که به سختی پاک می‌شوند. اما اگر رنگ این لاک ها را به درستی انتخاب کنید ، می توانید ببینید که سختی پاک کردن این لاک ارزشش را دارد.این نوع لاک های اکلیلی براق بیشتر مناسب فصل های تابستان است و دوام این لاک ها معمولاً نسبت به لاک های عادی بیشتر است.
لاک هولوگرافیک:

این مدل لاک بسیار پر زرق و برق است که می توانید رگه های رنگین کمانی را در بافت این لاک ببینید این نوع لاک هارا بیشتر خانم ها با لباس هایشان ست می‌کنند .
لاک ناخن آینه ای:

لاک آینه ای از انواع لاک ناخن متالیک و کروم است. این را که بسیار براق است و جلوه و بافت خاصی دارد. در اصل ، اصطلاح آینه به خاطر بازتابی است که این مدل لاک دارد .رنگ لاک های آینه ای ، شبیه به آلومینیوم و فلز است.

لاک ناخن مغناطیسی:

این مدل لاک که خیلی طرفدار دارد و امسال هم از این نوع لاک در مراکز کاشت ناخن خیلی استفاده می‌کنند. لاک مغناطیسی است که در سرلاک آهنربای کوچکی دارد ، که می توانید بعد از زدن لاک با استفاده از این آهنربا طرح های خاصی روی ناخن های تان در بیاورید. البته پیشنهاد می کنیم که اگر برای اولین بار از این لاک می خواهید استفاده کنید بهتر است به بهترین ناخن کار در تهران این کار را بسپارید.

خصوصیات یک لاک ناخن خوب

یکی از موارد مهم لاک خوب غلظت آن است . اگر لاک بیش از حد رقیق باشد روی ناخن ها پخش میشود واگر خیلی غلظت داشته باشد لایه ای لخته ای شکل روی ناخن ها میشود

مورد دیگری که باید به آن توجه نمایید ، قلموی لاک است. یکی از ویژگی‌ های یک لاک خوب ، داشتن قلمویی است که نرم باشد و بتواند تنها با دو یا سه بار حرکت ، تمامی سطح ناخن را از رنگ پوشش دهد. همچنین یک قلموی خوب نباید اثری از خود روی ناخن به جا بگذارد. پس حین امتحان کردن لاک روی ناخن ، به این مورد حتما توجه نمایید. البته توجه داشته باشید که رشته موهای قلم لاک ، باید به اندازه‌ای محکم باشند که حین استفاده ، کنده نشوند و روی لاک خوشرنگی که روی ناخن خود زده‌اید ، نچسبد

شاید برای شما هم پیش آمده که حین امتحان کردن لاکی ، دریافته باشید که پس از خشک شدن ، روی ناخن شما آثاری از حباب و خطوط ناصاف پدید آمده است. یک لاک خوب پس از خشک شدن ، سطحی کاملا یکدست و صاف و به دور از هرگونه حباب و نقطه‌ای روی ناخن شما پدید می‌آورد.

یک لاک خوب نباید بوی بدی داشته باشد اگر لاکی که خریداری میکنید بوی تندی داشته باشد برا ریه ها شما خیلی ضرر دارد و این یعنی لاکی که خریداری کرده اید تقلبی است.بهتر است برای استفاده از لاک همیشه یک لاک برند خریداری کنید تا دیگر این مشکلات را نداشته باشید.

در این مقاله شما را با ۱۰ تا از معروف ترین برند های لاک ناخن آشنا کرده ایم تا قبل از انتخاب این محصولات ، آشنایی کامل را داشته باشید.همچنین خوشحال می شویم اگر در استفاده از این محصولات تجربه ای دارید نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید!!