4  دلیل اصلی برای اجاره ماشین در کیش

4  دلیل اصلی برای اجاره ماشین در کیش

1. استهلاک ماشین خود را کاهش دهید

چه یک ماشین جدید داشته باشید و چه بخواهید مسافت کمی را بپیمایید، یا یک ماشین قدیمی دارید و سعی می کنید آن را سرپا نگه دارید، اجاره ماشین یک راه عالی برای صرفه جویی در فرسودگی وسیله نقلیه شما است. به‌جای اینکه خودروی خود را در بزرگراه برای سفرهای بین‌المللی ببرید، برای سفر بعدی جاده‌ای، ماشین کرایه کنید! شرکت‌ کیش1 خودروهای خود را با تعویض منظم روغن و ویژگی‌های ایمنی کاملاً کارکرده، خودروهای خود را در بهترین حالت نگه می‌دارند.

2. با ماشین راحت تر رانندگی کنید

وقتی صحبت از سفرهای جاده‌ای شد، شاید ماشین شما برای رانندگی طولانی مدت مناسب نباشد. شاید در این فصل تعطیلات به یک سفر جاده ای می روید و می خواهید همه اعضای خانواده خود را به کیش بیاورید، اما صندلی های ماشین شما پس از یک ساعت احساس بی حسی در شما ایجاد می کند. رانندگی طولانی بهترین زمان برای اجاره است! یک ماشین کرایه‌ای لوکس، چیزی که مانند صدای فرانک سیناترا روی ابریشم در بزرگراه‌ها می‌چرخد، انتخاب کنید. ماشینی با صندوق عقب بزرگ انتخاب کنید تا تمام چمدان شما یا اتاق سرنشین کافی برای شما و تمام خانواده شما در آن قرار گیرد. رنت ماشین در کیش و از شرکت کیش 1 می تواند حس خوب رانندگی را برای شما به ارمغان بیاورد

3. تست درایو واقعی

آیا به خرید ماشین جدید فکر کرده اید معاملات کرایه اتومبیل امتحان کردن را قبل از خرید مقرون به صرفه می کند و برخی از شرکت های کرایه اتومبیل حتی اتومبیل می فروشند. آن را در بزرگراه برای سفر بیرون ببرید، ببینید رانندگی در ترافیک ساعت شلوغ چه حسی دارد. اجاره ماشین ارزان در کیش را در کیش 1 تجربه کرده و سپس ماشین مورد نظر خود را برای خرید انتخاب نمایید.

4. ذخیره بنزین

با افزایش قیمت بنزین رانندگی از اقسا نقاط ایران به کیش و منتقل نمودن آن به جزیره بسیار هزینه بر خواهد بود لذا اجاره ماشین در جزیره کیش آن هم با نازلترین قیمت می تواند در هزینه سوخت نیز صرفه جویی کرده و منابع سوختی شما را ذخیره نماید.

دلایل زیاد دیگری وجود دارد که کرایه ماشین در کیش را منطقی جلوه دهد.   

اجاره ماشین ارزان در کیش

قیمت اجاره ماشین در کیش به نوع خودرو، سال ساخت و امکانات اتومبیل بستگی دارد.

قوانین اجاره ماشین در کیش

 • هر 24 ساعت 1 روز محاسبه می شود.
 • هزینه جریمه یا خلافی در زمانی که طبق قرارداد خودرو در اختیار اجاره کننده است به عهده وی می باشد. مبلغ 500 هزار تومان تا 3 هفته نزد شرکت اجاره خودرو برای استعلام خلافی باقی میماند و سپس به شماره کارت اعلامی توسط مسافر واریز می شود.
 • هزینه تصادف یا خسارتی که در اثر استفاده ناصحیح برای خودرو ایجاد شود به عهده اجاره کننده است.
 • هزینه هایی که به صورت غیر عمد یا در اثر فرسودگی قطعات مثل پنچری یا موارد موتوری ایجاد شود به عهده شرکت کیش اسپید است.

قوانین رانندگی در کیش

جزیره کیش یکی از شهرهای قانون‌مند ایران به حساب می‌آید و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در جزیره بسیار مهم است. در صورتی که قوانین راهنمایی و رانندگی توسط اجاره کننده رعایت نشود و توسط پلیس جریمه شود هزینه خلافی خودرو از مبلغ ضمانت اجاره کننده کسر می‌شود. قسمتی از موارد مهم قوانین رانندگی در کیش به صورت زیر است:

 • بستن کمربند ایمنی الزامی است.
 • بوق زدن در کلیه معابر ممنوع است.
 • آلودگی صوتی به هر شکل در معابر جزیره کیش ممنوع است.
 • جریمه ها در جزیره کيش بسیار بالاست و دو برابر استان های دیگر می‌باشد.
 • انداختن زباله از داخل خودرو به بیرون در جزیره زیبای کیش ممنوع می‌باشد.
 • حداکثر سرعت در معابر اصلی برابر تابلوهای رانندگی است.
 • حداکثر سرعت در نوار سیاحتی 50 کیلومتر بر ساعت می‌باشد.
 • در خيابان های كيش دوربين های كنترل سرعت نصب شده و بازرسان نامحسوس سرعت خودروها را تحت کنترل دارند.

قیمت اجاره ماشین در جزیره کیش

همان طور که در بالاتر گفته شد اجاره خودرو در کیش با قیمت‌های متنوعی انجام می‌شود. ما در رنتجو تمامی خودروهای موجود در بازار رنت خودروی کیش را فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید قیمت اجاره روزانه هر کدام از خودروها را در این صفحه مشاهده کنید.

رنت خودرو در جزیره کیش بدون چک

برای کسانی که دسته چک ندارند این امکان فراهم شده تا با پرداخت ودیعه نقدی بتوانند ماشین مناسب خود را اجاره نمایند. از این رو اجاره ماشین در کیش بدون چک امکان پذیر است.

نکات اجاره ماشین در کیش

میزان اجاره به نوع ماشین و شرکت اجاره‌دهنده بستگی دارد.

 • اگر در مدتی که ماشین در اجاره شما بوده، خلاف رانندگی مرتکب نشده باشید، مبلغ خلافی پس داده می‌شود. مبلغ ضمانت بین ۳ تا ۱۰ روز کاری پس از پایان مدت اجاره نزد شرکت اجاره‌دهنده باقی می‌ماند تا وضعیت خلافی مشخص شود.
 • در صورتی که با ماشین تصادف کنید و شما مقصر باشید، هزینه خسارت بر عهده شما خواهد بود.
 • اگرچه برای اجاره ماشین در کیش، احتمالا باید هزینه قابل توجهی بدهید اما با این حال مستقل هستید و هزینه رفت و آمد را پرداخت نمی‌کنید. در نتیجه شما بر اساس اولویت‌هایتان دست به انتخاب می‌زنید. در واقع اینکه برای سفر به کیش چه قدر باید کنار بگذاریم و چه قدر باید هزینه کنیم به انتخاب‌ها و علائق خودمان بستگی دارد.
 • برای اجاره خودرو در کیش، شرکت‌هایی را مد نظر داشته باشید که مجور رسمی فعالیت از منطقه آزاد کیش را دارند و همچنین عضو انجمن رنت کاران هستند. اگر این کار را بکنید، در صورت وجود هر نوع مشکل می‌توانید از راه قانونی و از طریق انجمن اقدام کنید.
 • کرایه ماشین در کیش را حتما از مجموعه‌هایی انجام بدهید که دفتر دارند و هیچ وقت به افراد غریبه و خیابانی برای چنین داد و ستدی استفاده نکنید.
 • بعد از دریافت ماشین حتما دقت کنید که قرارداد رسمی اجاره ماشین در کیش و همچنین دفترچه رنت کار کیش به شما داده شود. در غیر این صورت اگر به مشکل بخورید، ار نظر قانونی دستتان بسته خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید