معیارهای تعیین قیمت کانکس ویلایی چیست؟

ابعاد، میزان کیفیت اجناس به‌کار رفته، نوع جنس و موارد اینچنینی قیمت کانکس ویلایی را تعیین می‌کند. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر راجع به نحوه و میزان قیمت کانکس ویلایی، می‌توانید با کارشناسان ما در بنیان کانکس تماس حاصل فرمائید.

یکی از اطلاعات اولیه که ممکن است جهت سفارش و خرید کانکس به آن احتیاج شود، وزن کانکس بوده چرا که این فاکتور چه در هنگام حمل و نقل و چه در هنگام نصب موضوعی مهم بوده ، بخصوص زمانی که قصد اجرای سازه بر روی سازه یا استراکچری دیگر یا اجرای آن بر روی طبقات ساختمانی را داشته باشیم.در این مطلب وزن حدودی انواع کانکس آمده است که می توانید به عنوان راهنما از آن استفاده بفرمائید اما نکته ای که می بایست مورد توجه قرار گیرد این است که وزن کانکس تولیدی، تولید کنندگان مختلف ممکن است کمی با یکدیگر متفاوت بوده و یک مقدار مشخصی ندارد و با تغییر در مصالح نیز ممکن است این وزن تغییر کند، پس آنچه در ادامه آمده وزن تقریبی و فقط جهت استفاده و برآورد حدودی قابل استفاده است و برای اطلاع دقیق از وزن کانکس خود بهتر است آن را روی باسکول بفرستید.

وزن کانکس کارگاهی

کانکس های کارگاهی منظور سازه های سبک که جهت استفاده در کارگاه های عمرانی و با ابعاد استاندارد تولید می گردند بوده که معمولا دارای دو تیپ درجه یک ( سنگین ) و درجه دو ( سبک ) می باشند که در نوع درجه یک به علت استفاده از آهن آلات سنگین تر وزن سازه کمی بیشتر خواهد بود.وزن انواع کانکس کارگاهی به صورت زیر می باشد:
” برای اطلاع دقیق تر از جزئیات مشخصات فنی و هزینه کانکس ها می توانید به صفحه قیمت کانکس مراجعه فرمائید

وزن کانکس 4 متری سبک کارگاهی (4*2.4 متر) حدود 500 کیلوگرم
وزن کانکس 4 متری سنگین کارگاهی (4*2.4 متر) حدود 750 کیلوگرم
وزن کانکس 6 متری سبک کارگاهی (6*2.4 متر) حدود 800 کیلوگرم
وزن کانکس 6 متری سنگین کارگاهی (6*2.4 متر) حدود 1000 تا 1200 کیلوگرم
وزن کانکس 10 متری سبک کارگاهی (10*2.4 متر) حدود 1400 تا 1600 کیلوگرم
وزن کانکس 10 متری سنگین کارگاهی (10*2.4 متر) حدود 1700 تا 2000 کیلوگرم
وزن کانکس 12 متری سبک کارگاهی (12*2.4 متر) حدود 1600 تا 1800 کیلوگرم
وزن کانکس 12 متری سنگین کارگاهی (12*2.4 متر) حدود 2200 تا 2500 کیلوگرم
وزن کانکس 36 متری سبک کارگاهی ( 12*3متر) حدود 1800 تا 2000 کیلوکرم
وزن کانکس 36 متری سنگین کارگاهی ( 12*3متر) حدود 2600 تا 3000 کیلوکرم
نکته : وزن کانکس ها با افزودن متعلقاتی نظیر حفاظ درب و پنجره یا سرویس بهداشتی و کابینت کمی بیشتر از این مقادیر خواهد شد و اطلاعات بالا بدون در نظر گرفتن این بخش ها و فقط برای وزن خالص یک سازه سالنی با کف تخته در نظر گرفته شده است.

در این بخش قصد داریم به ارزیابی انواع کانکس در بخش خود و روشن شدن تفاوت در امکانات و بخصوص قیمت هرکدام از آن ها بپردازیم. بارها پیش آمده که مشتریان محترم با ما ارتباط برقرار می کنند و در همان ابتدا بدون در نظر گرفتن شرایط و کاربری سازه فقط در مورد ابعاد و قیمت کانکس مورد نظر از ما سوال می پرسند. در صورتی که هر نوع کانکس مشخصات، کیفیت ، طراحی و اجرای خاص خودش را دارا می باشد و قبل از هرچیزی باید با نوع کانکس مورد آشنایی حتی مختصری نیز داشت تا بتوان بهترین انتخاب را کرد. در ادامه با انواع کانکس بصورت کلی با شما همراه خواهیم بود.
انواع کانکس مسکونی
این نوع سازه بطور کلی انواع کانکس مسکونی، ویلایی و خانه های پیش ساخته را شامل می شود و مهم ترین تمایز آن ها نسبت به دیگر سازه ها امکانات رفاهی مانند سرویس بهداشتی و حمام ، اتاق خواب و آشپز خانه می باشد که بنا به نوع پلان و متراژ امکان دارد دارای دو یا چند اتاق خواب با کمد دیواری ، فضای نهارخوری و پذیرایی بزرگ نیز باشد.

نکات مهمی که در تولید این نوع کانکس حائز اهمیت می باشند مواردی همچو امنیت در برابر سرقت، دوام و پایداری، زیبایی ظاهری ، چیدمان فضای داخلی و ترکیب مناسب فضا ها در کنار یکدیگر می باشد.
این نوع سازه با نام خانه های قابل حمل و ویلا های متحرک نیز شناخته می شوند و از قابلیت های مهم و شاخص آنها قابلیت جابجایی آنها از محلی به محل دیگر می باشد. شما را با چند نمونه از تصاویر انواع کانکس مسکونی تولید https://metacontin.com/ آشنا می کنیم.

0 دیدگاه دربارهٔ «معیارهای تعیین قیمت کانکس ویلایی چیست؟»

دیدگاهتان را بنویسید