تا آخر با من باش آخه دلواپسم این دنیا حسوده…

آقای افشار با انتشار ترانه جانم باش به شهرت رسید، او در حال حاضر کمتر از 20 قطعه منتشر کرده که از میان آنها آهنگ هایی که در زیر معرفی کرده ایم پرطرفدارترین های آرون افشار می باشند. آرون افشار به سبک خاصی آهنگ هایش را اجرا میکند و با صدای خوبی که دارد تحریرهای زیبایی میزند و این باعث شده که مخاطب را جذب خودش بکند. اما اوج این شکوفایی او با حضور آرون در ویژه برنامه عید نوروز در فروردین 98 خندوانه شکل گرفت. از این به بعد، فعالیت های آرون افشار با همکاری مستمر معین راهبر انجام شد تا هرچه بیشتر این خواننده جوان بتواند از هنر و استعداد ذاتی خود استفاده کند.

فعالیت با معین راهبر باعث شد تا جهش چشمگیری در کارهای آرون افشار دیده شود. از عوامل موفقیت آرون افشار نیز بایستی به آهنگ آرون افشار به نام “جانم باش” که مورد استقبال بسیاری قرار گرفت و نیز حضور در برنامه خنداونه در سال ۱۳۹۸ و برنامههای مختلف تلویزیونی دانست. تا جایی که از سال 97 با معرفی قطعه جانم باش ، با ترانه عاطفه حبیبی، آهنگسازی آرون افشار و تنظیم فوق العاده معین راهبر، توجهات بسیاری را به خود جلب کند.

آهنگسازی این کار را خود آرون افشار به عهده داشتن به همراه تنظیم و میکس و مسترینگ معین راهبر و ترانه سرایی علیرضا مرتضی قلی. ترانه سرای ثار خانم شقایق امیر عضدی هستن و کار آهنگسازی رو خود آقای آرون افشار به عهده داشتن به همراه تنظیم آقای معین راهبر.

اجرایی که با رهبری ارکستر معین راهبر همراه بود. ای عشق اگر قلب تو با من بود کجا دنیا حریفم بود کجایی تو کجایی ! ای عشق بساز از قلب خود زندان که دل بستم به زندانبان نمیخواهم رهایی ! با وجود آن که تعداد زیادی از خوانندگان، برای تفریح خوانندگی می کنند اما در بین آن ها، خوانندگانی نیز هستند که تکنیک، مهارت، استعداد و آموزش، و به طور کلی هر آن چه که یک خواننده خوب به آن نیاز دارد را دارند، یکی از این خوانندگان معروف و با استعداد آرون افشار، خواننده نسل جوان ایران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید