این قلبو دریابش که به غیر از تو طرفداری نداره

در ادامه مطلب، به شرح کامل بیوگرافی و آثار این خواننده جوان کشورمان میپردازیم. بیوگرافی خواننده ی معروف و پر طرفدار، آرون افشار! راهبر همچنین، با خوانندگان نامآشنا و معروف زیادی همکاری داشته، مدیریت برنامههای هنری آنها را برعهده دارد. همان طور که قبل تر رسانه پخش آهنگ موزیکدل را به شما معرفی کردیم، شما میتوانید در سایت موزیکدل جدیدترین و بروز ترین آهنگ های جدید از خوانندگان معروف و پرطرفدار ایرانی را دانلود نمایید. از این به بعد، فعالیت های آرون افشار با همکاری مستمر معین راهبر انجام شد تا هرچه بیشتر این خواننده جوان بتواند از هنر و استعداد ذاتی خود استفاده کند.

صدای گرم و دلنشین این خواننده خراسانی کشورمان، با سبکهای مختلف موسیقی ایرانی و فرنگی همخوانی دارد. معرفی وحید افشار به موسسه هنری آوای فروهر و همکاری مداوم با معین رهبر توانست مسیر موفقیت این خواننده را هموار سازد. با این شروع پرقدرت، حالا او یکی از خوانندگانی است که بصورت مداوم در برنامه های مختلف تلویزیونی حاضر میشود. پدر او با شناخت استعداد های وحید، مشوق فعالیت های هنری او بوده تا آنجایی که او را تشویق به خوانندگی در مراسمات میکرد.

وی در یک خانواده هنری متولد شده است و جالب است بدانید پدر او با نام حبیب افشار، یک خواننده و نوازنده پیانو است. چیزی که احتمالا درآینده در موسیقی ایران اتفاق خواهد افتاد این است که اگر تعداد خواننده ها به همین روال زیاد شود تا چند سال دیگر تعداد خواننده ها از شنونده ها بیشتر شده و سپس در سایت های موزیک به جای اسم خواننده، اسم شنونده های جدید را می گذارند!

بواسطه فعالیت های هنری پدر، از دوران کودکی تصمیم به فراگیری نواختن ساز گرفت و در ابتدا به سراغ یادگیری گیتار رفت. تا اینکه معین راهبر، به عنوان یکی از شناخته شده ترین تنظیم کنندگان کشور که تجربه همکاری با خوانندگان بزرگی را دارد، از صدای او خوشش آمد و تصمیم به همکاری با او گرفت. قبل از اجرا هر آهنگی را برای پدر و مادرم پخش می کردم، پدرم آن آهنگ و ترانه را نقد می کرد و می گفته این در سطح انتظار من نیست، اما پس از شنیدن آهنگ جانم باش آن را تایید کرده است. من روی اصالت کار و تحریرهای سنتی تاکید دارم، پدر من خیلی سخت گیر است، قبل از اینکه آهنگ جانم باش را منتشر کنم هرکاری را که برای او پخش می کردم را نقد می کرد و خوشش نمی آمد و می گفت: چیزی نیست که من انتظارش را دارم.

دیدگاهتان را بنویسید