●♪♫ جانــم باش!●♪♫ داد از دل

همینک با سوپرایز بسیار زیبا و ویژه از آقای آرون افشار در خدمت شما عزیزان هستیم به نام خنده هاتو قربون کاری عاشقانه و شاد هست که در ادامه ی مطلب میتونید با بهترین کیفیت اونو دریافت کنید . تیم پشتیبانی کیش میزبان 24 ساعته پاسخ گوی شما عزیزان هستند. شما اولین نظر را ثبت کنید. برای دانلود متن آهنگ به پست اصلی مطلب رجوع کنید. آرون افشار با انتشار آهنگ جانم باش به سرعت محبوب شد. از جمله آهنگهای وی میتوان به “شاهرگ”، “جانم باش”، “پدر”، “ای ساحل آرامش”، “طبیب ماهر”، “سلطان غم”، “ای داد”، “دورت بگردم آخه درمون دردم تو تکیهگامی”، ” آرون افشار مادر “، “کجایی”، “رفتم که رفتم”، “رفیق جونی”، “یار جونی”، “پناه عاشقان”، “چال گونه”، “عاشق کش”، “افسار گیسوپریشان”، “شب رویایی”، “دلشوره”، “این دل چه حالی شده”، “زلزله”، “یاز قدیمی”، “در تب و تام توام”، “تیتراژ برنامه مسافر”، “خط و نشان”، “ترکم کردی”، “شب یلدا”.

آرون از زمان شروع کار حرفهای تاکنون قطعات و آهنگهای بسیاری را منتشر کرد است که یکی از این آهنگها با نام “جانم باش” توانست نام وی را سر زبانها بیندازد و وی را به محبوبیت عام در جامعه برسد. همچنین پس از آن در 9 اسفند ماه 1399 میهمان برنامه دورهمی شد و آهنگ جانم باش را در این برنامه نیز اجرا کرد. وی از آن زمان تاکنون ترانههای بسیاری را منتشر نموده که در بخش بعدی به معرفی تمام آثار هنری آرون افشار میپردازیم. معین راهبر ، مدیر هنری و مرد شماره یک موسیقی او است.

یکی از مهمترین عوامل پیشرفت در حوزه موسیقی، همکاری وی با معین راهبر عنوان شده است. همچنین یکی دیگر از عوامل مهم در ترغیب و موفقیت وی در عرصه هنری را میتوان شرکت در مراسمها و اجراهای مختلف در سن کودکی و نوجوانی دانست که از وی به عنوان یک نوجوان به شدت فعال در مراسمها یاد میشود. واضح است که داشتن خانوادهای هنری و پدری خواننده و نوازنده در علاقمندی و استعدادیابی آرون افشار نقش بسزایی داشته است. وی در یک خانواده هنری متولد شده است و جالب است بدانید پدر او با نام حبیب افشار، یک خواننده و نوازنده پیانو است.

در یک جمعبندی کلی راجع به بیوگرافی آرون افشار بایستی گفت آرون یا “وحید” افشار، به لطف داشتن یک خانواده هنری و پیشهای که پدر وی در حوزه خوانندگی و آهنگسازی داشت، توانست به سرعت استعداد خود را در موسیقی بشناسد. در این بخش از بیوگرافی وحید افشار، میخواهیم به زندگی کاری و حرفهای وی در حوزه موسیقی بپردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید