●♪♫ جانــم باش!●♪♫ داد از دل

با سلام و درود فراوان خدمت بازدیدکنندگان محترم سایت نیک موزیک . با درود فراوان خدمت بازدیدکنندگان محترم سایت نیک موزیک . معین راهبر تهیه کننده موسیقی است و یک کمپانی موزیک دارد. صدای گرم و دلنشین این خواننده خراسانی کشورمان، با سبکهای مختلف موسیقی ایرانی و فرنگی همخوانی دارد. هیچ چیز مانند تن و حالت صدای یک خواننده با سبک خوانندگی او ارتباط ندارد. او آثار موسیقی دیگری نیز مانند ترانه های طبیب ، ماهرو ، خط و نشان و دلشوره … آرون با همکاری با معین راهبر که در حال حاضر مدیر برنامه های او می باشد فعالیت های خود را گسترش داد و به شهرت رسید.به گزارش سایت پارس ناز او در قسمت بیو اینستاگرام خود هم نوشته: تمام فعالیت های هنری من تحت آقای معین راهبر می باشد.

از آرون ترانههای زیادی به بازار آمده که در قالب فول البوم و نیز بهصورت تکآهنگ، در دسترس عموم است. همینک با ریمیکس بسیار زیبا از هنرمند محبوب کشور آقای آرون افشار در خدمتتون هستیم به نام طبیب ماهر که در ادامه ی مطلب میتوانید با لینک مستقیم پر سرعت و پخش آنلاین به راحتی دریافت کنید . این روزها کمتر جوانی هست که به موسیقی پاپ، علاقمند نباشد. زمان ورود جدی آرون به عرصه موسیقی را میتوان سال ۹۶ دانست.

آرون افشار در نوروز 98 در برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان حضور پیدا کرد و گپ وو گفت جالبی را با رامبد جوان انجام داد. در این بخش بیوگرافی آرون افشار خواننده جوان و محبوب این روزها را مرور می کنیم. در شبکه های اجتماعی بارها تصاویری از او با دخترانی که هوادارانش است منتشر شده که شایعه شده ههمسر او میباشد اما صحت نداشته و این خواننده مجرد میباشد و هنوز ازدواج نکرده است. در ادامه مطلب، به شرح کامل بیوگرافی و آثار این خواننده جوان کشورمان میپردازیم. معین راهبر مدیر هنری آرون افشار می باشد، آرون در بیوی اینستاگرامش به این موضوع اشاره کرده است و حضور وی را در پیشرفت کاری اش موثر می داند.

آرون در بیوی اینستای خود به نام معین راهبر بهعنوان مدیر هنری خود اشاره کرده و او را در موفقیتهایش تاثیرگذار و سهیم دانسته است. سلام به همه دوستان عزیزم، به کمک خدا آهنگ “جانم باش”با کلی عشق و کلی تلاش پخش شد. این هنرمند جوان با آهنگ معروف جانم باش به شهرت رسید. ضمنا این روزها فول آلبوم و تک ترانههای این هنرمند بین نوجوانان دست به دست شده و روز بهروز بر دوستداران ترانههای آرون اضافه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید