عشق تو میبره قلب منو تا ناکجا ای داد ای داد از عشق

عشق تو میبره قلب منو تا ناکجا ای داد ای داد از عشق

همچنین جالب است بدانید که وی غالب آهنگسازی کارها را خودش برعهده دارد و تاکنون در تکآهنگهای بسیاری به عنوان آهنگساز فعالیت کرده است. در نهایت هم افشار از معین راهبر به عنوان مدیر هنری خود تشکر کرد. در ادامه فعالیتهای حرفهای وی، میتوان برگزاری اولین کنسرت وی را نقطه عطفی دانست که در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۸ در سالن همایش میلاد نمایشگاه بینالمللی تهران اجرا شد. بهنام بانی و محسن ابراهیم زاده و آرون افشار خواننده های خوش صدایی هستند و من صداشون را خیلی دوست دارم ? خیلی ممنون ام از شما خواننده محترم امیدوارم همیشه شاد و خوشحال باشین در کنار خانواده با صدای خوبی که دارین به ما دلگرمی میدین?

آرون افشار (اسم هنری ) یا درواقع وحید افشار، هنرمند نوازنده و خواننده موسیقی پاپ، در تاریخ 1 تیر ماه سال 1377 در خانواده ای اهل موسیقی در شهر مشهد بدنیا آمد. او از کودکی و زمانی که 7 یا 8 سال داشته وارد دنیای هنر می شود و با فراگیری ساز گیتار فعالیت های خود را شروع می کند. فعالیت با معین راهبر باعث شد تا جهش چشمگیری در کارهای آرون افشار دیده شود.

ترانههای آرون، از خط و نشان، ترکم کردی، مادر، یار قدیمی و شب رویایی تا چال گونه، پناه عاشقان و عاشق کش، همه در میان جوانان امروزی دوستدار موسیقی طرفداران زیادی دارند. فعالیتهای وی در سالهای ۱۳۹۴-۱۳۹۵ نتیجه خاصی نداشت و تاثیر چندانی را در جذب مخاطب ایجاد نکرد. در سالهای فعالیت وحید افشار، چندین ترک از او منتشر شد، اما هیچکدام نتوانست تاثیر خاصی بر فعالیت هنری او بگذارد. وحید تا سالهای نوجوانی نسبت به خوانندگی در مراسم ها اقدام میکرد.

او متولد شهر شاندیز مشهد است و نام اصلی اش (وحید) می باشد. معرفی وحید افشار به موسسه هنری آوای فروهر و همکاری مداوم با معین رهبر توانست مسیر موفقیت این خواننده را هموار سازد. بهترین آهنگ هایش به همراه سوابق و داستان زندگی اش را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید