چگونه متن اهنگ را روی اهنگ بگذاریم؟

با این برنامه به صورت تخصصی میتوانید متن آهنگ را با آن هماهنگ کنید. همزمان با پخش آهنگ میتوانید هر مصرع را با آن هماهنگ کنید. بنابراین کاربران دستگاه های اندرویدی و آی او اسی میتوانند با نصب این موزیک پلیر به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهند و با اتصال دستگاه به اینترنت به راحتی متن ترانه را هم به صورت همزمان مشاهده کنند.

در این مقاله قصد داریم به معرفی روش هایی برای نمایش متن موزیک و اضافه کردن متن آهنگ به موزیک پلیر بپردازیم. در این مطلب قصد داریم به معرفی روش هایی برای نمایش متن موسیقی و اضافه کردن متن آهنگ به موزیک پلیر شخصی تان بپردازیم. در پایان اگر بخواهیم جمع بندی در مورد این سه روش داشته باشیم باید گفت که هر یک از این روش ها ویژگی های خاص خودشان را دارند، مثلا در نرم افزار LISTENit شما باید خودتان متن موزیک را پیدا و سپس کپی کنید، اما در Musixmatch پیدا کردن متن آهنگ با خود برنامه است، بنابراین هیچ احتیاجی به جستجو برای این کار ندارید؛ ولی همیشه باید به اینترنت متصل باشید و همچنین ممکن است متن آهنگ شما در آرشیو برنامه موجود نباشد، ولی در LISTENit شما فقط یک بار برای پیدا کردن متن آهنگ از اینترنت استفاده می کنید و بعد از این همیشه به صورت آفلاین می توانید از این نرم افزار استفاده کنید.

در صورتی که موزیک معروف باشد، آهنگ با متن چسبیده پخش میشود. در نهایت، فایل را Save کنید. را گوش دهید و متنشان را ببینید. سپس فایلها را در یک پوشه قرار دهید. شما میتوانید از طریق بخش تنظیمات نحوه نمایش متن ترانه و رنگ پس زمینه را تغییر دهید. QuickLyric بیش از ۱۵ زبان را پشتیبانی میکند. تنظیمات بسیاری هم در اختیار کاربر داده شده است تا بتواند همه چیز را به دلخواه تنظیم کند.

در صورتی که میخواهید عکس موردنظر خودتان را روی آهنگ بگذارید، به مطلب گذاشتن عکس روی آهنگ مراجعه کنید. QuickLyric برنامه ای که متن آهنگ را مینویسد. با برنامه Star Music Tag Editor می توانید مشخصات آهنگ مانند عنوان ، نام آلبوم ، شماره ترک ، تصویر کاور و… دیگر نیازی نیست نگران این باشید که با بالا بردن کیفیت پخش موزیک باتری بیشتری مصرف شود. توجه داشته باشید که به منظور استفاده از قابلیت نمایش متن ترانه نیاز است تا دستگاه شما به اینترنت متصل باشد. این برنامه بیش از ۳۰ زبان را پیشتیبانی میکند. این پخشکننده موسیقی قابلیتهای زیادی دارد و کاربر میتواند موارد بسیاری را تغییر دهد.

دیدگاهتان را بنویسید