لینک مستقیم و بهترین کیفیت دانلود تمام آهنگ های برتر ایرانی به همراه پخش آنلاین

برنامه Musixmatch یکی از بهترین پخشکنندههای آهنگ است. زبان فارسی یکی از آنها است. چرا که این برنامه شامل ترجمه متن آهنگ به زبان های مختلف میشود. تشخیص متن آهنگ نیز با خود اپلیکیشن است، بنابراین هیچ احتیاجی به جستجو برای این کار ندارید. بدون استفاده از نرمافزارهای خاص هم میتوانید متن را به آهنگ اضافه کنید. شما میتوانید با استفاده از این قابلیت تعیین کنید که آهنگ در حال پخش چه زمانی قطع شود. زبان اصلی زومیت فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید.

گاهی اوقات با گوش دادن به موزیک هایی با زبان دیگر، لازم است تا متن آن را نیز به همراه خواندن آهنگ ببنیم که قابلیت پخش آهنگ با متن به صورت همزمان این تجربه را برای ما فراهم می کند. از همه این ها بگذریم این موزیک پلیر از لیریک پشتیبانی می کند و شما می توانید تکست و متن آهنگ ها را به این برنامه اضافه و ویرایش کنید، و حتی می توانید در این نرم افزار موسیقی و لیریکس را با هم سینک کنید. در این برنامه میتوانید فونت و رنگ متن را تغییر دهید. در این مطلب از انزل وب افزودن متن به آهنگ اندروید را آموزش دادیم.

حالا لیریک به فایل چسبیده است و در هر موزیک پلیری که از لیریک پشتیبانی کند ، شما متن موزیک را خواهید دید. اینجاست که در یک چشم بر هم زدن بیشمار لینک مختلف روی صفحه ظاهر می شوند که با ورود به هر یک می توان به متن آهنگ ها دسترسی پیدا کرد. هر دو فایل را در یک پوشه قرار دهید. سپس فایل متن آهنگ را به نام فایل آهنگ تغییر دهید. نام فایل .txt را به این نام تغییر دهید. این برنامه از زبانهای مختلفی پشتیبانی میکند. ویژگی دیگر این برنامه نشان دادن متن آهنگ اندروید است.

در این مطلب از انزل وب به آموزش افزودن متن به آهنگ اندروید میپردازیم. پس در این صورت، Lyrics Bot تا اندازه خیلی زیادی می تواند از پس نیازهای شما برآید و در پیدا کردن متن آهنگ ها یاری تان کند. افزودن متن به آهنگ اندروید با این برنامه بسیار آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید