خواننده های معروف و خوب – جدیدترین اهنگ های زیبا فارسی به صورت صوتی

کاربری این برنامه بسیار آسان است. افزودن متن به آهنگ اندروید با این برنامه بسیار آسان است. افزودن متن به آهنگ اندروید، دیگر قابلیت این اپلیکیشن است. دیگر نیازی نیست نگران این باشید که با بالا بردن کیفیت پخش موزیک باتری بیشتری مصرف شود. حالا لیریک به فایل چسبیده است و در هر موزیک پلیری که از لیریک پشتیبانی کند ، شما متن موزیک را خواهید دید. وقتی آهنگ را پخش کنید و به بخش لیریک بروید، متن هماهنگ با موزیک نمایش داده میشود. شما میتوانید در بخش Home آیکون شناور را فعال کنید بدین ترتیب یک آیکون در سمت راست تصویر برای شما نمایان خواهد شد.

سپس آهنگ را در بخش Tap here to select a song وارد کنید. متن آهنگ را در کادر وارد کنید و Done را بزنید. در نهایت، فایل را Save کنید. به عنوان مثال شما می خواهید برای آهنگ Goli.mp3 لیریکس بگذارید، شما باید فایل example.txt را به Goli.lrc تغییر دهید. سپس فایل متن آهنگ را به نام فایل آهنگ تغییر دهید.

این برنامه در ایران تحریم می باشد و برای اجرای آن باید از نرم افزارهای تغییر دهنده آی پی استفاده کنید. برای نمایش متن آهنگ در اندروید باید به اینترنت وصل شوید. اما در نسخه پریمیوم امکان ذخیره متن به صورت آفلاین وجود دارد و می توانید بعد از ذخیره آن بدون اینترنت آهنگ را پخش و متن آهنگ را مشاهده کنید.

خود برنامه نیز به صورت اتوماتیک با پخش آهنگ به اینترنت وصل میشود. همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. در صورتی که میخواهید عکس موردنظر خودتان را روی آهنگ بگذارید، به مطلب گذاشتن عکس روی آهنگ مراجعه کنید. از این برنامه برای گذاشتن کاور روی موزیک هم میتوان استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید