دانلود آهنگ جدید، دانلود آهنگ ایرانی، دانلود آلبوم،

امکان ساخت پلی لیست، امکان تغییر تم رنگی، بدون تبلیغات، اکولایزرهای حرفه ای، سوییچ به حالت شب، تعیین تایمر و ابزار سازنده رینگتون هم از دیگر قابلیت های خوب LISTENit هستند که باعث شده اند نتوانیم آن را در دسته موزیک پلیرهای معمولی قرار بدهیم. همچنین به منظور استفاده از این قابلیت در ایران به ابزار تغییر آی پی احتیاج خواهید داشت.

برنامه Musixmatch به صورت رایگان برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده است. محیط اصلی برنامه Musixmatch از پنج بخش مختلف تشکیل شده است که با استفاده از آیکون های موجود در منوی زیرین برنامه قادر به دسترسی به بخش مورد نظر خود خواهید بود. پس از اجرای برنامه مذکور، به بخش Music منتقل میشوید که در این بخش به لیستی از آهنگ های موجود در گوشی خود بر اساس سه دسته بندی مختلف دسترسی خواهید داشت. با لمس گزینه موجود در گوشه پایین و سمت چپ تصویر میتوانید زبان مورد نظر خود را جهت نمایش ترجمه متن انتخاب کنید.

با همه تعریف هایی که از این نرم افزار کردیم، اما اگر از رابط کاربری یا موارد دیگری در این نرم افزار خوشتان نیامد و می خواهید که متن آهنگ را در موزیک پلیر مورد علاقه تان نمایش دهید می توانید از روش زیر استفاده کنید. نکته: شما می توانید از برنامه های ES File Explore, Polaris Office, Notes app, Kingsoft Office برای ساخت فایل های دارای پسوند txt. این برنامه از یک رابط کاربری مطلوب و زیبا برخوردار بوده و استفاده از آن آسان است.

Lyrics Bot از آن دسته ربات هایی است که در عین سادگی، از کارایی خوبی برخوردار است. همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. به عنوان مثال در صورتی که قابلیت Sleep Timer را بر روی یک دقیقه تنظیم کرده باشید، به صورت خودکار پس از گذشت یک دقیقه از پخش، آهنگ قطع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید