چطور متن آهنگ ها را بدون نصب اپلیکیشن به موزیک پلیر گوشی اضافه کنیم؟

با برنامه Star Music Tag Editor می توانید مشخصات آهنگ مانند عنوان ، نام آلبوم ، شماره ترک ، تصویر کاور و… اگر در ویرایش مشخصات آهنگ با خطا مواجه شدید ، فایل موزیک را به حافظه دستگاه منتقل کرده و سپس اقدام به ویرایش کنید. با این اپ می توانید متن آهنگی که در حال گوش دادنش هستید را به طور هماهنگ با صدای خواننده دنبال کنید. برنامه Musixmatch از یک آیکون شناور بهره میبرد که با فعال سازی آن میتوانید متن آهنگی که از طریق سایر موزیک پلیر ها نظیر Spotify ،Play Music و غیره در حال پخش است را هم مشاهده کنید.

زبان اشاره کرد که مهم ترین آن ها اضافه کردن متن آهنگ به موزیک است. قطعا برنامه ها و راه های بیشتری برای پخش آهنگ همراه با متن وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. این نرم افزار آرشیو قدرتمندی دارد اما تمام موزیک های فارسی را پشتیبانی نمی کند، و همچنین برای استفاده از این نرم افزار و نمایش متن موسیقی در آن باید به اینترنت متصل باشید و همچنین گاهی این برنامه فیلتر می شود که به همین جهت باید از فیلترشکن استفاده کنید، این سه مورد آزار دهنده به نظر می رسند.

برای نمایش متن آهنگ، ابتدا متن را از اینترنت دانلود کنید. شما از کدام برنامه برای این کار استفاده میکنید؟ این برنامه در ایران تحریم می باشد و برای اجرای آن باید از نرم افزارهای تغییر دهنده آی پی استفاده کنید. ایجاد کنید و متن آهنگ را در آن Paste کنید.

برای نمایش لیریک آهنگ در موزیک پلیر ، موزیک پلیر مورد نظر باید قابلیت نمایش لیریک را داشته باشد. برنامه مذکور از قابلیت نمایش متن آهنگ های خارجی و ایرانی بهره میبرد و امکان مشاهده ترجمه متن ترانه به زبان های مختلف را نیز برایتان فراهم میکند. گاهی اوقات با گوش دادن به موزیک هایی با زبان دیگر، لازم است تا متن آن را نیز به همراه خواندن آهنگ ببنیم که قابلیت پخش آهنگ با متن به صورت همزمان این تجربه را برای ما فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید