وبگرد: کامل ترین آرشیو متن آهنگ – زومیت

3- نام فایلی را که با پسوند txt. نکته: شما می توانید از برنامه های ES File Explore, Polaris Office, Notes app, Kingsoft Office برای ساخت فایل های دارای پسوند txt. برای مثال میتوان نام خواننده، نام آهنگ و حتی بخشی از متن را در آن جستجو کنید تا بلافاصله همه اطلاعات مربوط به آن آهنگ و البته متن کامل آن را مشاهده کنید. برای نمایش متن آهنگ در اندروید باید به اینترنت وصل شوید.

چرا که این برنامه شامل ترجمه متن آهنگ به زبان های مختلف میشود. این سوال را احتمالا تا به الان از دوستهای خود شنیدهاید که دوست دارند به منبعی از متن تمام آهنگهایی که تاکنون پخش شدهاند دسترسی پیدا کنند. در صورت مشاهدهی کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر حذف شده و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.

لطفا پرسشهای نامرتبط با هر پست را در سایت جواب ۲۴ مطرح کنید.3. ارسال دیدگاه نامرتبط با هر پست مجاز نیست. البته جینیوس سعی میکند علاوه بر زبان انگلیسی، باقی زبانها را به خوبی پوشش دهد و دائم در حال اضافه کردن متن آهنگها به دیتابیس خود است.پس از ورود به وبسایت با نوار جستجوی بزرگ در میانه صفحه و اخبار و اطلاعات مربوط به موسیقی در پایین صفحه مواجه میشوید.

اگر دوست دارید تا پس از شنیدن هر آهنگ خیلی سریع به متن آن شعر دست پیدا کنید، وبسایت Genius در اینکار بینقص عمل میکند. این برنامه بیش از ۳۰ زبان را پیشتیبانی میکند. کاربران بسیار زیادی در طول روز به این وبسایت سر میزنند و درباره کل آهنگ یا درباره هر بخش از لیریک نیز نظر خود را میگویند.

دیدگاهتان را بنویسید