معرفی +15 منبع دانلود موزیک بدون کپی رایت

«با عرض پوزش، محتوایی که منتشر کرده بودید به دلیل نقض قوانین کپی رایت، حذف شد». در ویدیو زیر با یکی از مشتریانمان صحبت میکنیم که اینستاگرام، ویدیو او را حذف کرده است. میلیونها موسیقی و افکت صدا در این دو بانک وجود دارد که میتوانید آنها را دانلود کرده و با خیال راحت استفاده کنید. اینبار به معرفی سایتی می پردازیم که در زمینه دانلود آهنگ بصورت مجاز فعالیت کرده و مرجع کاملی برای موسیقی ایرانی است. با گذشت زمان اکثر سایت های معتبر دانلود آهنگ، آزمون و خطاهای بسیاری رو انجام دادند و تجربه های زیادی را بدست آوردند مخصوصا سایت هایی که فقط اثر های خوانندگان مجاز داخلی را منتشر کردند و هنوز هم پخش می کنند.

برای حمایت از هیچکس لینک این پست را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بزارید. موزیک پسزمینه این ویدیو را از کجا پیدا میکنید؟ البته این را هم بگوییم که خود ما هم گاهی موزیکی که میخواهیم را در این دو منبع پیدا نمیکنیم و به سراغ یک سری سایتها یا کانالهای یوتیوبی دیگر میرویم که در ادامه مقاله معرفیشان میکنیم. در این ساعت می توانید آهنگ زیبای عشق یعنی با صدای رضا مرزدشتی از سایت موزیک مجاز دانلود کنید و یا در قسمت پایین سایت می توانید این آهنگ آنلاین گوش بدهید.

یکی از بخش های اصلی سایت نیو سانگ بخش دانلود آهنگ شاد است که هر هفته جدیدترین شادهای موزیک در آن بخش قرار میگیرد که کاربران میتوانند دسترسی سریع به موزیک مورد نظر خود داشته و آن ها را به صورت آنلاین گوش دهند. 1. شما برای تولید ویدیوهای خود میتوانید از موسیقیهای رویالتی فری (Royalty Free) استفاده کنید.

پس چرا باید از موسیقیهای بدون کپی رایت استفاده کنیم؟ از جمله موسیقی های محلی خراسانی , مازندرانی , جنوبی , لری , کردی و… این روزها برای کاربران فضای مجازی این نکته بسیار حائز اهمیت است که فضایی آسان و قابل دسترسی برای انجام فعالیت های خود داشته باشند. در زمینه آهنگ و موسیقی هم به همین شکل کاربران و مخاطبان بدنبال مرجعی هستند که براحتی بتوانند نیازهای خود را برآورده سازند. تصور کنید که یک ویدیو تولید کردهاید و میخواهید آن را در کانال یوتیوب خود منتشر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید