معرفی ربات Lyrics Bot؛ دریافت متن آهنگ ها به کمک تلگرام

را تغییر دهید. از همه مهم تر ، میتوانید برای فایل آهنگ یک لیریک تنظیم کنید تا متن آهنگ چسبیده به فایل موزیک باشد و بتوان در هر موزیک پلیری آن را نمایش داد. امکان ساخت پلی لیست، امکان تغییر تم رنگی، بدون تبلیغات، اکولایزرهای حرفه ای، سوییچ به حالت شب، تعیین تایمر و ابزار سازنده رینگتون هم از دیگر قابلیت های خوب LISTENit هستند که باعث شده اند نتوانیم آن را در دسته موزیک پلیرهای معمولی قرار بدهیم. دیگر نیازی نیست نگران این باشید که با بالا بردن کیفیت پخش موزیک باتری بیشتری مصرف شود.

وقتی آهنگ را پخش کنید و به بخش لیریک بروید، متن هماهنگ با موزیک نمایش داده میشود. با Black Player هم میتوانید لیریک آهنگ را ببینید. با این پلیر میتوانید به صورت همزمان آهنگهای یوتیوب، اسپاتیفای، پاندورا و… برنامه Musixmatch برای آن دسته از کاربرانی که به دنبال یک موزیک پلیر با قابلیت های کاربردی نظیر نمایش متن ترانه هستند، بسیار کاربردی خواهد بود.

با لمس گزینه Edit قادر به ویرایش متن ترانه خواهید بود. اینجاست که در یک چشم بر هم زدن بیشمار لینک مختلف روی صفحه ظاهر می شوند که با ورود به هر یک می توان به متن آهنگ ها دسترسی پیدا کرد. متن آهنگ را در کادر وارد کنید و Done را بزنید.

برای نمایش متن آهنگ در اندروید باید به اینترنت وصل شوید. برای استفاده آفلاین از این نرم افزار گذاشتن متن روی آهنگ اندروید باید متن را دانلود کنید. افزودن متن به آهنگ اندروید با این برنامه بسیار آسان است. افزودن متن به آهنگ اندروید، دیگر قابلیت این اپلیکیشن است. از برنامه Music Player – MP3 Player هم میتوانید برای افزودن متن به آهنگ اندروید استفاده کنید. در صفحه باز شده مشخصات آهنگ را خواهید دید. سپس آهنگ را در بخش Tap here to select a song وارد کنید. متن آهنگ,متن آهنگ جدید,متن آهنگ رپ,تکست آهنگ,شعر و ترانه آهنگ,تکست موزیک,متن موزیک.

دیدگاهتان را بنویسید