مانند دورهمی مهران مدیری

در سالهای فعالیت وحید افشار، چندین ترک از او منتشر شد، اما هیچکدام نتوانست تاثیر خاصی بر فعالیت هنری او بگذارد. در این راه، با توجه به نیاز برای ایجاد یک برند شخصی جدید با نظر مجموعه آوای فروهر و همکاری معین راهبر، نام هنری آرون افشار برای وحید انتخاب شده و تمامی حقوق فعالیت های هنری این برند شخصی به مجموعه آوای فروهر داده شد. معرفی وحید افشار به موسسه هنری آوای فروهر و همکاری مداوم با معین رهبر توانست مسیر موفقیت این خواننده را هموار سازد.

از این به بعد، فعالیت های آرون افشار با همکاری مستمر معین راهبر انجام شد تا هرچه بیشتر این خواننده جوان بتواند از هنر و استعداد ذاتی خود استفاده کند. در ادامه این فعالیت ها ، برای اولین بار در 28 دی ماه 1398 ، آرون افشار توانست تجربه حضور بر روی یکی از مهمترین استیج های ایران، یعنی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران را بدست آورد. در ادامه فعالیتهای حرفهای وی، میتوان برگزاری اولین کنسرت وی را نقطه عطفی دانست که در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۸ در سالن همایش میلاد نمایشگاه بینالمللی تهران اجرا شد.

آرون افشار اولین کنسرت خود را ۲۸ دی ماه ۱۳۹۸ در برج میلاد با قدرت و تسلط اجرا کرد. اولین بار با آهنگ زیبای “جانم باش” نام خود را در دنیا موسیقی مطرح کرد و سپس با حضور در ویژه برنامه نوروزی رامبد جوان و اجرای زنده این آهنگ، توانست مخاطبین زیادی کسب کند. آرون افشار خواننده جوان، آهنگساز و نوازنده گیتار ایرانی است که با صدای دلنشین و گیرا و سبک خاص خود باعث شده تا علاقمندان به ترانه های ایرانی جذب صدای او و آهنگ هایش شوند و محبوبیت و طرفداران زیادی در بین مردم بویژه جوانان داشته باشد.

پدرش حبیب افشار ، خواننده و نوازنده پیانو است. حبیب افشار، خواننده و نوازنده پیانو پدر آرون افشار است. صدای گرم و دلنشین این خواننده خراسانی کشورمان، با سبکهای مختلف موسیقی ایرانی و فرنگی همخوانی دارد. همینک شما را دعوت میکنیم به شنیدن اثری بسیار زیبا و دلنشین از آقای آرون افشار به نام کجایی که در ادامه ی مطلب قابل دانلوده . گیتار را بهعنوان ساز تخصصی خود مینوازد هرچند با نواختن پیانو نیز بیگانه نیست. آهنگسازی این اثر کاری از خود آقای آرون افشار بوده به همراه تنظیم و میکس و مسترینگ معین راهبر و ترانه سرایی فرامرز جعفری.

دیدگاهتان را بنویسید