مانند دورهمی مهران مدیری

در این راه، با توجه به نیاز برای ایجاد یک برند شخصی جدید با نظر مجموعه آوای فروهر و همکاری معین راهبر، نام هنری آرون افشار برای وحید انتخاب شده و تمامی حقوق فعالیت های هنری این برند شخصی به مجموعه آوای فروهر داده شد. وحید افشار با نام هنری آرون افشار، در یک تیر ماه سال 1377 در مشهد به دنیا آمد. آرون افشارزاده، از خوانندگان و آهنگسازان ایرانی است که در سال ۱۳۷۷، در تاریخ ۱ تیرماه به دنیا آمد. تا اینکه معین راهبر، به عنوان یکی از شناخته شده ترین تنظیم کنندگان کشور که تجربه همکاری با خوانندگان بزرگی را دارد، از صدای او خوشش آمد و تصمیم به همکاری با او گرفت.

تنظیم به همراه میکس و مسترینگ این اثر کاری از معین راهبر بوده و آهنگساز این کار از امیر حسین دادستان و ترانه سرایی مهرزاد امیر خانی میباشد. در قسمت آهنگسازی، آرون افشار به عنوان آهنگساز برای تک آهنگهای بسیاری فعالیت کرده است که عبارتند از: “ترکم کردی”، “جانم باش”، “طبیب ماهر”، “خط و نشان”، “دلشوره”، “گیسو پریشان”، “یار قدیمی”، “شب رویایی”، “کجایی”، “مادر”، ” آرون افشار زلزله “، “عاشق کش”، “پناه عاشقان”، “رفتم که رفتم”، “ساحل آرامش”. معین راهبر با بسیاری از خوانندگان همکاری دارد و مدیر هنری آرون افشار می باشد. اما اوج این شکوفایی او با حضور آرون در ویژه برنامه عید نوروز در فروردین 98 خندوانه شکل گرفت.

از عوامل موفقیت آرون افشار نیز بایستی به آهنگ آرون افشار به نام “جانم باش” که مورد استقبال بسیاری قرار گرفت و نیز حضور در برنامه خنداونه در سال ۱۳۹۸ و برنامههای مختلف تلویزیونی دانست. تا جایی که از سال 97 با معرفی قطعه جانم باش ، با ترانه عاطفه حبیبی، آهنگسازی آرون افشار و تنظیم فوق العاده معین راهبر، توجهات بسیاری را به خود جلب کند. آرون افشار از خوانندگان محبوب ایرانی است که توانست با آهنگ معروف خود به نام “جانم باش”، شهرت بسیاری را برای خود کسب کند. ولی اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد و این موضوع به خاطر این است که آرون افشار خواننده مستعد کشورمان به تازگی با آهنگ جانم باش مطرح شد و طرفداران زیادی را جذب خود کرد.

او توانسته در بین خواننده های پاپ کشورمان خیلی زود مسیر خود را جدا کند و به عنوان یک خواننده محبوب تبدیل شود. ای عشق بساز از قلب خود زندان که دل بستم به زندانبان نمیخواهم رهایی ! ای عشق اگر قلب تو با من بود کجا دنیا حریفم بود کجایی تو کجایی ! جان من ای زیبای من جایت پیش من همیشه خالیست ! جان من سلطان غمم عشق من چرا عاشقم نیست ! قبل از اجرا هر آهنگی را برای پدر و مادرم پخش می کردم، پدرم آن آهنگ و ترانه را نقد می کرد و می گفته این در سطح انتظار من نیست، اما پس از شنیدن آهنگ جانم باش آن را تایید کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید