دانلود فول آلبوم آرون اشار به صورت یکجا

آرون افشار از ۷ یا ۸ سالگی کار با گیتار و فراگیری موسیقی را شروع کرد. او از ۷ یا ۸ سالگی کار با گیتار و فراگیری موسیقی را شروع کرد. آرون افشار از کودکی به موسیقی علاقمند بوده است و ساز اصلی او گیتار می باشد. در کنار ساز گیتار این خواننده به فراگیری ساز پیانو نیز پرداخت اما همچنان ساز اصلی او گیتار است. از دیگر نکات مهمی که میتوان در مورد زندگی وی بیان کرد، بایستی به علاقه وی به موسیقی از همان دوره کودکی اشاره نمود که از همان دوران به ساز گیتار علاقه داشت و آموختن موسیقی را از سنین خردسالی (۷ – ۸ سالگی) با ساز گیتار شروع نمود.من باشم تو باشی جاده ای باشه که پایانی نداره

او از کودکی و زمانی که 7 یا 8 سال داشته وارد دنیای هنر می شود و با فراگیری ساز گیتار فعالیت های خود را شروع می کند. تحت نظر شرکت فرهنگی هنری «آوای فروهر » و با مدیریت «معین راهبر» فعالیت می کند. در خانواده هنری رشد یافت و حالا در عرصه موسیقی پاپ حرفی برای گفتن دارد، بیشتر شهرت او از آهنگ جانم باش شروع شد و حالا عضو شرکت آوای فروهر است.

آرون افشار در نوروز سال ۹۸ در برنامه خندوانه حاضر شد و آهنگ جانم باش را اجرا کرد و رامبد جوان و مهمانان برنامه بسیار لذت بردند. آهنگ دیگری از آرون افشار در حال تولید می باشد که بزودی پخش خواهد شد. همچنین از ویدئو موزیک آرون افشار رفتم که رفتم هم میتوانید دیدن فرمایید.

اسم این آهنگ دلشوره می باشد که بزودی در سایت های مجاز موسیقی میتوانید بشنوید. آقای افشار با انتشار ترانه جانم باش به شهرت رسید، او در حال حاضر کمتر از 20 قطعه منتشر کرده که از میان آنها آهنگ هایی که در زیر معرفی کرده ایم پرطرفدارترین های آرون افشار می باشند. این هنرمند جوان با آهنگ معروف جانم باش به شهرت رسید.

0 دیدگاه دربارهٔ «دانلود فول آلبوم آرون اشار به صورت یکجا»

دیدگاهتان را بنویسید