با تو دیوونه ترین آدم دنیا میشم ای داد ای داد از عشق…

همچنین در مورد بیوگرافی آرون افشار و حرفه کاری وی باید گفت سازهایی که وی با آن فعالیت میکند، پیانو و گیتار هستند و فعالیت هنری وی در عرصه پاپ است. عارف نیز رهروی راه برادر و پدرش، در حال آموزش موسیقی است و به این حرفه علاقه بسیاری دارد. آرون افشار از جمله خواننده های خوش صدا می باشد که طرفداران زیادی را در میان قشر جوان و نوجوان کشورمان دارد.

آرون افشار که در ماههای اخیر عمده فعالیتهای خود را متمرکز بر تولید تک آهنگ کرده، به زودی اولین آلبوم رسمی خود را نیز منتشر خواهد کرد. در این آلبوم که مدیریت هنری و تنظیمهای آن بر عهده معین راهبر بوده ترانههایی از علیرضا مرتضی قلی، امیر حسام افشار، عاطفه حبیبی، مهرزاد امیرخانی، حامد دهقانی، فرامرز جعفری در آلبوم گنجانده شده است. این خواننده موسیقی پاپ که با آهنگ «جانم باش» به محبوبیت بالایی دست پیدا کرد، در روزهای اخیر مشغول برگزاری دور اول کنسرتهای خود به رهبری ارکستر معین راهبر تحت امتیار موسسه «آوای فروهر» است. اعتمادآنلاین| آرون افشار یکی ازخوانندگان جوانی که در ماههای اخیر به شهرت دست پیدا کرده بعد از برگزاری دور اول تور کنسرتهای خود در تهران و شهرستان بازهم میزبان مخاطبانش طی اولین کنسرتش در ششمین روز از برپایی جشنواره موسیقی فجر در سالن میلاد نمایشگاه بینالمللی خواهد بود.

دومین کنسرت آرون افشار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. همچنین آهنگ های طبیب ماهرو خط و نشان هم در بین طرفداران آرون افشار محبوبیت خاصی دارند. آرون با آهنگ جانم باش معرفی شد و یا همین آهنگ به محبوبیت بسیار بالایی در بین بینندگان موسیقی ایرانی دست یافت. اولین بار با آهنگ زیبای “جانم باش” نام خود را در دنیا موسیقی مطرح کرد و سپس با حضور در ویژه برنامه نوروزی رامبد جوان و اجرای زنده این آهنگ، توانست مخاطبین زیادی کسب کند. آقای خواننده بسیار شلخته و تنبل است و ماشین بشدت کثیفی هم دارد ، خیلی دیر از خواب بیدار می شود و تا حالا صبح زود را ندیده است !

وی همچنین در خانواده یک برادر کوچکتر و نوجوان دارد که نام وی عارف میباشد و در سال ۱۳۹۰ به دنیا آمده است. برادر آرون هم همانند او علاقه خاصی به دنیای موسیقی دارد. همچنین از ویدئو موزیک آرون افشار رفتم که رفتم هم میتوانید دیدن فرمایید. آرون افشار در برنامه خندوانه میهمان رامبد جوان بوده است و همچنین در برنامه ی مسافر ماه شبکه دو حضور داشته است. او تاکنون در جزیره کیش، رشت و تبریز به اجرای برنامه پرداخته و قرار است در شهرهای دیگر کشور نیز کنسرتهای خود را برگزار کند. آرون افشار در برنامه شبآهنگی به یاد هنرمندان درگذشته قطعهای اجرا کرد.حامد آهنگی با اجرای این قطعه گریه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید