بیوگرافی آرون افشار و همسرش + عکس های آرون افشار + مصاحبه و اینستاگرام

همچنین در مورد بیوگرافی آرون افشار و حرفه کاری وی باید گفت سازهایی که وی با آن فعالیت میکند، پیانو و گیتار هستند و فعالیت هنری وی در عرصه پاپ است. او می گوید: من آهنگ های خیلی زیادی آماده کرده بودم، اما تا قطعه ای به مرحله نهایی می رسید به خودم می گفتم هنوز آماده نیست و باید بیشتر روی آن کار کنم، در همان زمان با معین راهبر آشنا شدم او خیلی به من کمک کرد و جانم باش منتشر شد.

آرون افشار خوانندگی را در دوران نوجوانی آغاز کرد اما به صورت حرفه ای کار خود را در اواخر دهه هشتاد ادامه داد تا این که موفق شد با آهنگ جانم باش در بین مردم به شهرت برسد. برگزاری کنسرت های متعدد در شهرهای مختلف کشورمان و حضور گسترده مردم در کنسرت های او نشان دهنده علاقمندان زیاد به سبک و حرفه ای او میباشد. در قسمت آهنگسازی، آرون افشار به عنوان آهنگساز برای تک آهنگهای بسیاری فعالیت کرده است که عبارتند از: “ترکم کردی”، “جانم باش”، “طبیب ماهر”، “خط و نشان”، “دلشوره”، “گیسو پریشان”، “یار قدیمی”، “شب رویایی”، “کجایی”، “مادر”، ” آرون افشار زلزله “، “عاشق کش”، “پناه عاشقان”، “رفتم که رفتم”، “ساحل آرامش”.

برای دانلود متن آهنگ به پست اصلی مطلب رجوع کنید. بنا به این که این روزها که دابسمش در فضای اینستاگرام مد شده است، آرون افشار هم از طرفداران خود خواست تا دابسمش این آهنگ را برای او ارسال کنند. او همچنین در این پست اینستاگرامی از سایر عوامل ساخت این آهنگ از جمله شاعر، نوازنده و… از عوامل موفقیت آرون افشار نیز بایستی به آهنگ آرون افشار به نام “جانم باش” که مورد استقبال بسیاری قرار گرفت و نیز حضور در برنامه خنداونه در سال ۱۳۹۸ و برنامههای مختلف تلویزیونی دانست.

بهترین آهنگ هایش به همراه سوابق و داستان زندگی اش را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید. آرون افشار به سبک خاصی آهنگ هایش را اجرا میکند و با صدای خوبی که دارد تحریرهای زیبایی میزند و این باعث شده که مخاطب را جذب خودش بکند. او می گوید: از سن 7 سالگی با پدرم live اجرا می کردیم. حال که کمی با زندگی شخصی این هنرمند آشنا شدیم، به یکی از بخشهای مهم در بیوگرافی آرون افشار، یعنی زندگی کاری و حرفهای وی میپردازیم. از آرون ترانههای زیادی به بازار آمده که در قالب فول البوم و نیز بهصورت تکآهنگ، در دسترس عموم است.

دیدگاهتان را بنویسید