بررسی و دانلود برنامه Musixmatch ؛ پخش موسیقی با نمایش متن – موبایل کمک

در این مطلب قصد داریم به معرفی روش هایی برای نمایش متن موسیقی و اضافه کردن متن آهنگ به موزیک پلیر شخصی تان بپردازیم. 1- ابتدا متن آهنگ را در گوگل جستجو کنید و همه آن را کپی کنید. پس از آن متن ترانه ذخیره و به صورت آفلاین هم قابل دسترسی و مشاهده خواهد بود.

پس از اجرای برنامه Musixmatch نیاز است تا دسترسی های لازم جهت دسترسی به فایل های صوتی و پخش موسیقی به این برنامه داده شود. شما میتوانید با استفاده از این قابلیت تعیین کنید که آهنگ در حال پخش چه زمانی قطع شود. با این حال، کمتر پیش می آید که حتی در گوگل به دنبال متن آهنگ های ایرانی بگردیم. به عنوان مثال شما می خواهید برای آهنگ Goli.mp3 لیریکس بگذارید، شما باید فایل example.txt را به Goli.lrc تغییر دهید. همچنین از طریق این بخش تغییر اندازه متن و یا فعال سازی حالت شب (Dark Mode) هم امکان پذیر است.

برنامه مذکور علاوه بر دارا بودن متن میلیونها ترانه خارجی، شامل متن بسیاری از آهنگ های ایرانی هم میشود. به عنوان مثال در صورتی که قابلیت Sleep Timer را بر روی یک دقیقه تنظیم کرده باشید، به صورت خودکار پس از گذشت یک دقیقه از پخش، آهنگ قطع خواهد شد. موزتکست به عنوان بزرگترین مرجع لیریکس فارسی فعالیت خود را از سال 94 آغاز کرده و همواره سعی داشته با ارائه ی متن آهنگ ها در کمترین زمان و خدمات متفاوتی مانند متن افزوده رضایت کاربران خود را در بالاترین سطح نگه دارد.

مهم ترین چیزی که در LISTENit خودنمایی می کند رابط کاربری خلوت و انیمیشن های نرم و روانش هستند. با همه تعریف هایی که از این نرم افزار کردیم، اما اگر از رابط کاربری یا موارد دیگری در این نرم افزار خوشتان نیامد و می خواهید که متن آهنگ را در موزیک پلیر مورد علاقه تان نمایش دهید می توانید از روش زیر استفاده کنید. در پایان اگر بخواهیم جمع بندی در مورد این سه روش داشته باشیم باید گفت که هر یک از این روش ها ویژگی های خاص خودشان را دارند، مثلا در نرم افزار LISTENit شما باید خودتان متن موزیک را پیدا و سپس کپی کنید، اما در Musixmatch پیدا کردن متن آهنگ با خود برنامه است، بنابراین هیچ احتیاجی به جستجو برای این کار ندارید؛ ولی همیشه باید به اینترنت متصل باشید و همچنین ممکن است متن آهنگ شما در آرشیو برنامه موجود نباشد، ولی در LISTENit شما فقط یک بار برای پیدا کردن متن آهنگ از اینترنت استفاده می کنید و بعد از این همیشه به صورت آفلاین می توانید از این نرم افزار استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید