دانلود آهنگ جدید 1400 – 2022 (فقط

همانطور که پیش تر هم به آن اشاره داشتیم به منظور دسترسی به متن ترانه نیاز است تا دستگاه شما به اینترنت متصل باشد. پس در این صورت، Lyrics Bot تا اندازه خیلی زیادی می تواند از پس نیازهای شما برآید و در پیدا کردن متن آهنگ ها یاری تان کند.

از همه این ها بگذریم این موزیک پلیر از لیریک پشتیبانی می کند و شما می توانید تکست و متن آهنگ ها را به این برنامه اضافه و ویرایش کنید، و حتی می توانید در این نرم افزار موسیقی و لیریکس را با هم سینک کنید. بنابراین کاربران دستگاه های اندرویدی و آی او اسی میتوانند با نصب این موزیک پلیر به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهند و با اتصال دستگاه به اینترنت به راحتی متن ترانه را هم به صورت همزمان مشاهده کنند.

این اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان منتشر شده و با دو سیستم عامل اندروید و آی او اس سازگاری دارد. تشخیص متن آهنگ نیز با خود اپلیکیشن است، بنابراین هیچ احتیاجی به جستجو برای این کار ندارید. با این اپ می توانید متن آهنگی که در حال گوش دادنش هستید را به طور هماهنگ با صدای خواننده دنبال کنید. این برنامه از یک رابط کاربری مطلوب و زیبا برخوردار بوده و استفاده از آن آسان است. روش سوم هم کمی پیچیده تر از دو روش قبلی است ولی اگر می خواهید متن آهنگ را در موزیک پلیر دلخواهتان مشاهده کنید چاره دیگری ندارید.

در نهایت اگر به دنبال آهنگ خاصی هستید میتوانید با مراجعه به بخش Search و وارد کردن نام آهنگ، نام خواننده و یا بخشی از متن ترانه به جستجوی آن بپردازید. برنامه Musixmatch از یک آیکون شناور بهره میبرد که با فعال سازی آن میتوانید متن آهنگی که از طریق سایر موزیک پلیر ها نظیر Spotify ،Play Music و غیره در حال پخش است را هم مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید