دانلود آهنگ جدید

البته جینیوس سعی میکند علاوه بر زبان انگلیسی، باقی زبانها را به خوبی پوشش دهد و دائم در حال اضافه کردن متن آهنگها به دیتابیس خود است.پس از ورود به وبسایت با نوار جستجوی بزرگ در میانه صفحه و اخبار و اطلاعات مربوط به موسیقی در پایین صفحه مواجه میشوید. اما متاسفانه Lyrics Bot در پیدا کردن هنرمندان و آثار ایرانی عملکرد نسبتا ضعیفی از خود به نمایش می گذارد. اما همه فایلها این گونه نیستند و باید لیریک آهنگ را به آنها اضافه کرد. درباره هر بخش از متن آهنگ اگر نظری دارید نیز میتوانید با کلیک بر روی آن بخش از متن، نظر خود را اضافه کنید.علاوه بر دریافت و مشاهده متن آهنگها، همچنین میتوانید اخبار و رویدادهای مرتبط با موسیقی را هم در بخشهای دیگر این وبسایت مشاهده کنید.

قطعا برنامه ها و راه های بیشتری برای پخش آهنگ همراه با متن وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. بلکه میتوانید با پخش موسیقی از سایر موزیک پلیرها نیز متن آهنگ در حال پخش را مشاهده نمایید. برنامه Musixmatch از یک آیکون شناور بهره میبرد که با فعال سازی آن میتوانید متن آهنگی که از طریق سایر موزیک پلیر ها نظیر Spotify ،Play Music و غیره در حال پخش است را هم مشاهده کنید. موزیک پلیرهای متعددی با قابلیت نمایش متن ترانه ارائه شدهاند، از این رو برنامه Musixmatch یک ایده نو به شمار نمیرود.

وبسایت Genius بانک لیریک تمام موسیقیها به شمار میرود. اگر دوست دارید تا پس از شنیدن هر آهنگ خیلی سریع به متن آن شعر دست پیدا کنید، وبسایت Genius در اینکار بینقص عمل میکند. پس از آن متن ترانه ذخیره و به صورت آفلاین هم قابل دسترسی و مشاهده خواهد بود.

بنابراین پس از ساخت فایل lrc. از دیگر امکانات برنامه Musixmatch میتوان به قابلیت Equalizer اشاره کرد که با استفاده از آن میتوانید صدای آهنگ را بسته به نظر دلخواه خود تنظیم کنید. توجه داشته باشید که به منظور دسترسی به این قابلیت ها نیازمند ایجاد حساب کاربری خواهید بود. در نسخه رایگان این برنامه امکان ذخیره متن موزیک برای مشاهده آفلاین وجود ندارد و برای مشاهده لیریک باید به اینترنت متصل باشید.

دیدگاهتان را بنویسید