دانلود آهنگ جدید 1400 – 2021 گلچین بهترین آهنگ های پرطرفدار ایرانی

در صورتی كه تشخیص داده شود فعالیت های یك كاربر بر خلاف قوانین یا مصالح وبسایت بوده و هدف های تخریبی خاصی را دنبال میكند، حساب کاربر مسدود خواهد شد. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاحدید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.در صورت مشاهدهی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آنها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید. ایجاد کرده بودید را تغییر دهید و نام فایل را دقیقا همان نام آهنگ بگذارید و همچنین پسوند آن را به lrc.

علاوه بر این، بهترین برنامههای نمایش متن آهنگ را معرفی میکنیم. پس از اجرای برنامه مذکور، به بخش Music منتقل میشوید که در این بخش به لیستی از آهنگ های موجود در گوشی خود بر اساس سه دسته بندی مختلف دسترسی خواهید داشت. متن آهنگ روی کاور آن نمایش داده خواهد شد. هم استریم میشوند، نمایش داده میشود. تنظیمات بسیاری هم در اختیار کاربر داده شده است تا بتواند همه چیز را به دلخواه تنظیم کند.

با این پلیر میتوانید صدای موزیک را تنظیم کنید تا آهنگ را بهتر بشنوید. البته به جز یافتن متن آهنگ ها، Lyrics Bot می تواند شما را در پیدا کردن تجربه های تازه نیز یاری کند. پس در این صورت، Lyrics Bot تا اندازه خیلی زیادی می تواند از پس نیازهای شما برآید و در پیدا کردن متن آهنگ ها یاری تان کند. پس از انتخاب آهنگ از لیست و لمس گزینه Play موسیقی مورد نظر پخش خواهد شد و متن ترانه برای شما نمایان میشود.

این گونه به صورت خودکار متن آهنگ در هنگام پخش همان موزیک، نمایش داده میشود. آن را به پوشه همان آهنگ منتقل کنید. هر دو فایل را در یک پوشه قرار دهید. برای اضافه کردن متن آهنگ به موزیک پلیر LISTENit ، هم می توانید خودتان آن لایریکس (Lyrics) را بنویسید، و هم می توانید یک موزیک پخش کنید و با لمس کاور آهنگ گزینه Add Lyrics را بزنید، و سپس Search for Lyrics Online را بزنید و در گوگل متن آهنگ را جستجو کنید، سپس تمام متن آهنگ را کپی و در محیط نرم افزار الصاق یا Paste کنید.

دیدگاهتان را بنویسید