بررسی و دانلود برنامه Musixmatch ؛ پخش موسیقی با نمایش متن – موبایل کمک

در پایان اگر بخواهیم جمع بندی در مورد این سه روش داشته باشیم باید گفت که هر یک از این روش ها ویژگی های خاص خودشان را دارند، مثلا در نرم افزار LISTENit شما باید خودتان متن موزیک را پیدا و سپس کپی کنید، اما در Musixmatch پیدا کردن متن آهنگ با خود برنامه است، بنابراین هیچ احتیاجی به جستجو برای این کار ندارید؛ ولی همیشه باید به اینترنت متصل باشید و همچنین ممکن است متن آهنگ شما در آرشیو برنامه موجود نباشد، ولی در LISTENit شما فقط یک بار برای پیدا کردن متن آهنگ از اینترنت استفاده می کنید و بعد از این همیشه به صورت آفلاین می توانید از این نرم افزار استفاده کنید.

حالا با زدن روی Search متن موزیک خود را از اینترنت کپی و در نهایت داخل برنامه Paste کنید. اگر آهنگی که پخش میکنید، متن داشته باشد، با نوتیفیکیشن به شما اعلام میشود. برنامه Musixmatch شامل قابلیت کاربردی تحت عنوان Create LyricsCard میشود که با استفاده از آن می توانید بخش دلخواه از متن ترانه را به عکس نوشته تبدیل کنید. نسخه پریمیوم و آنلاک شده این برنامه را می توانید از سایت های فارسی دانلود کنید. با استفاده از این روش می توانید لیریک آهنگ را در موزیک پلیر مورد علاقه خود نمایش دهید.

اولین روشی که می خواهیم به شما معرفی کنیم استفاده از اپلیکیشن MusicXmatch است. برنامه مذکور از قابلیت نمایش متن آهنگ های خارجی و ایرانی بهره میبرد و امکان مشاهده ترجمه متن ترانه به زبان های مختلف را نیز برایتان فراهم میکند. گاهی اوقات با گوش دادن به موزیک هایی با زبان دیگر، لازم است تا متن آن را نیز به همراه خواندن آهنگ ببنیم که قابلیت پخش آهنگ با متن به صورت همزمان این تجربه را برای ما فراهم می کند.

بیشتر موزیک پلیرها مانند Samsung Music از این قابلیت پشتیبانی می کنند. از دیگر امکانات برنامه Musixmatch میتوان به قابلیت Equalizer اشاره کرد که با استفاده از آن میتوانید صدای آهنگ را بسته به نظر دلخواه خود تنظیم کنید. برای پخش آهنگ همراه با متن از برنامه Lyrics Mania هم میتوانید استفاده کنید. موزیک پلیرهای متعددی با قابلیت نمایش متن ترانه ارائه شدهاند، از این رو برنامه Musixmatch یک ایده نو به شمار نمیرود. را تغییر دهید. از همه مهم تر ، میتوانید برای فایل آهنگ یک لیریک تنظیم کنید تا متن آهنگ چسبیده به فایل موزیک باشد و بتوان در هر موزیک پلیری آن را نمایش داد.

دیدگاهتان را بنویسید