دانلود آهنگ جدید ایرانی همراه با پخش آنلاین اهنگها

برنامه Musixmatch از ویجت های اختصاصی هم بهره میبرد که با قرار دادن آن بر روی صفحه اصلی قادر به دسترسی سریع و آسان به قابلیت هایی نظیر جستجو و پخش آهنگ خواهید بود. با لمس آیکون به شکل سه نقطه در گوشه بالا و سمت راست صفحه امکاناتی نظیر اضافه کردن آهنگ به لیست علاقهمندی ها در اختیار شما قرار میگیرد. برای اضافه کردن لیریک به پایین صفحه پیمایش کنید تا به فیلد Lyrics برسید. این برنامه در ایران تحریم می باشد و برای اجرای آن باید از نرم افزارهای تغییر دهنده آی پی استفاده کنید.

با استفاده از این روش می توانید لیریک آهنگ را در موزیک پلیر مورد علاقه خود نمایش دهید. را تغییر دهید. از همه مهم تر ، میتوانید برای فایل آهنگ یک لیریک تنظیم کنید تا متن آهنگ چسبیده به فایل موزیک باشد و بتوان در هر موزیک پلیری آن را نمایش داد.

به عنوان مثال شما می خواهید برای آهنگ Goli.mp3 لیریکس بگذارید، شما باید فایل example.txt را به Goli.lrc تغییر دهید. شما از کدام برنامه برای این کار استفاده میکنید؟ اولین روشی که می خواهیم به شما معرفی کنیم استفاده از اپلیکیشن MusicXmatch است. اگر متن آهنگ هم از هر نظری مشکل داشت می توانید آن را در برنامه ویرایش کنید. برنامه TagMusic هم مانند Star Music Tag Editor عمل می کند. با اینکه برنامه musixmatch lyrics آرشیو قدرتمندی از متن تمامی آهنگ ها را دارا می باشد ، اما هنوز متن برخی از موزیک های فارسی را ندارد و نمی توان به صورت دستی لیریک موزیک را به آن اضافه کرد ولی به کمک برنامه Music Player – MP3 Player می توانید متن آهنگ را به موزیک پلیر اضافه کنید.

قطعا برنامه ها و راه های بیشتری برای پخش آهنگ همراه با متن وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. اگر این سه مورد باعث ناراحتی شما می شود شما می توانید از روش بعدی که در پایین توضیح داده شده است برای اضافه کردن متن آهنگ به موزیک پلیر استفاده کنید. برنامه Musixmatch شامل قابلیت کاربردی تحت عنوان Create LyricsCard میشود که با استفاده از آن می توانید بخش دلخواه از متن ترانه را به عکس نوشته تبدیل کنید. در این قسمت عکس نوشته های زیبای از آهنگ های شاد و غمگین خوانندگان مختلف ایرانی را گردآوری کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید