انتشار دانلود آهنگ جدید ایرانی و پخش آثار خوانندگان مجاز – مشرق نیوز

مانند سایر هنرمندان در جهان همیشه به دنبال این بودند که اثر مجاز خود را با کیفیت و در زمان مناسب با کمک پخش کننده ها در سایت های معتبر داخلی منتشر کنند که متاسفانه بسیاری از سایت ها با مقاومت و انحصار طلبی اکثر اثر های جدید و مختلف را منتشر نمی کنند و در نتیجه کاربران به سختی به آن آهنگ ها و موزیک ویدئو دسترسی پیدا می کنند. در سراسر جهان به حساب میاد که معمولا توسط یک واسطه که تخصص در زمینه پخش اثر هنری دارد با هماهنگی و برنامه ریزی، پخش اثر صورت میگیرد؛ بطور خلاصه سایت ها و در کل فضای مجازی شاهراهی برای پخش اثرات هنری از جمله آهنگ و موزیک ویدئو شناخته شده است.

در زمینه آهنگ و موسیقی هم به همین شکل کاربران و مخاطبان بدنبال مرجعی هستند که براحتی بتوانند نیازهای خود را برآورده سازند. موسیقی میتواند ذهن را آرام کرده، به بدن انرژی بدهد و حتی به مدیریت بهتر درد کمک کند. گوش دادن به موسیقی میتواند سرگرم کننده باشد، اما آیا ممکن است شما را سالمتر کند؟

شنیدن یک موسیقی زیبا به راحتی میتواند احساسات شما را تحریک کند و خلق و خوی شما را بهتر کند. احساس برانگیز اشکهایتان جاری شود، پس به خوبی میتوانید قدرت تاثیر موسیقی بر خلق و خو و روحیه را درک کنید. پخش موسیقی نشاط آور در پاساژها مراکز خرید از لحاظ روانشناسی باعث افزایش سطح خلق و خوی افراد و در نتیجه خرید بهتر و رضایتمندانه تر میشود و لی باید آهنگ های شاد انتخاب شده دارای مجوز رسمی وزارت ارشاد اسلامی باشد. موسیقی میتواند منبعی از لذت و خوشنودی باشد، اما تحقیقات نشان میدهد فواید روانشناسی دیگری نیز دارد.

برای دانلود از یوتیوب چند راه مختلف وجود دارد که با یک سرچ ساده در گوگل به آنها میرسید، اما در اینجا، 2 مورد از این روشها را به شما یاد میدهیم. حتماً الان خیلیهایتان میپرسید که چطوری میتوانم این آهنگها را از یوتیوب دانلود کنم؟ در قسمت فیلترها، اگر گزینه attribution required را فعال کنید، موزیکهایی را نمایش میدهد که در زمان انتشار، حتماً باید نام سازنده آن آهنگ ذکر شود. در قسمت آهنگهای مناسبتی قرار گرفته است و یا به طور مثال آهنگهای عید نوروز , چهارشنبه سوری , روز مادر و..

دیدگاهتان را بنویسید