آموزش افزودن متن به آهنگ اندروید و نمایش آن هنگام پخش – انزل وب

همچنین به منظور استفاده از این قابلیت در ایران به ابزار تغییر آی پی احتیاج خواهید داشت. نام فایل .txt را به این نام تغییر دهید. اگر در ویرایش مشخصات آهنگ با خطا مواجه شدید ، فایل موزیک را به حافظه دستگاه منتقل کرده و سپس اقدام به ویرایش کنید.

اگر به دنبال برنامه ای که متن آهنگ را مینویسد، میگردید، ما Musixmatch را پیشنهاد میکنیم. در صورتی که موزیک معروف باشد، آهنگ با متن چسبیده پخش میشود. در هنگام پخش برخی از آهنگها متن آنها نیز نمایش داده میشود. اگر اینترنت گوشی روشن باشد، لیریک آهنگ همراه با پخش آن، نمایش داده میشود. امروز عکس آهنگ هاي زیبایی را از مشهور ترین خواننده ها به اشترک میگذاریم و به همراه انها متن آهنگ هاي بی نظیری از مازیار فلاحی، احسان خواجه امیری، داریوش اقبالی، مرحوم مرتضی پاشایی، امین رستمی و بابک جهانبخش رابه این عکس آهنگ ها ضمیمه میکنیم، در ادامه با بخش آهنگ مجله پارس ناز همراه بمانید.

سلام من سامان محمدزاده اهل شهر ارومیه هستم من سعی میکنم تمام آهنگ های جدید و قدیمی را همراه با متن آن ها در این وبلاگ بزارم. آهنگ را پخش کنید تا در بخش کاور موزیک، متن آهنگ نمایش داده شود. متن آهنگ روی کاور آن نمایش داده خواهد شد. در صورتی كه تشخیص داده شود فعالیت های یك كاربر بر خلاف قوانین یا مصالح وبسایت بوده و هدف های تخریبی خاصی را دنبال میكند، حساب کاربر مسدود خواهد شد. این برنامه علاوه بر پخش متن آهنگ، قابلیتهای زیاد دیگری هم دارد. لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند.

همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاحدید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.در صورت مشاهدهی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آنها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید. برخی از پخشکنندههای موزیک 🎵 قابلیت نمایش لیریک آهنگ یا همان متن آهنگ را دارند و برخی از آنها نیز به صورت پیشفرض امکان جستجو، نمایش و افزودن متن موزیک را ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید